| giftdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18kgs |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 48 x 38,5 x 35,6 cm |
| Hoeveelheid | 24pcs |
| giftdoos | 9.3X17.7X6.7MM |
| Hoeveelheid | 80PCS |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 50 x 36,5 x 35 cm |
| Geschenkdoos | 17.8X8.4X5CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.G. | 22kgs |
| WG | 23,5 kg |
| Meas | 43.5X36X47CM |
| Hoeveelheid | 40 stuks |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38,5 cm |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 17 KGS |
| N.W. | 16Kgs |
| Meas | 57X42X36CM |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |