| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 18 kg |
| miara | 48 x 38,5 x 35,6 cm |
| Ilość | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9,3 x 17,7 x 6,7 mm |
| Ilość | 80szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 50X36,5X35CM |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| N.G. | 22 kg |
| WG | 23.5KGS |
| miara | 43.5X36X47CM |
| Ilość | 40szt |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 17 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| miara | 57X42X36CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |