| ölçüm | 49X32X22CM |
|---|---|
| KB | 9kg |
| GW | 10kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Hediye kutusu | 162X66X199MM |
|---|---|
| ölçüm | 68.5X41X34.5 CM |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 40 adet |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Renk | kırmızı bronz |
|---|---|
| Hediye kutusu | 177x157x52MM |
| ölçüm | 37x33x28CM |
| Miktar | 20 adet |
| GW | 8.1KGS |
| Renk | Mavi/ Siyah/ Gri/ Gümüş |
|---|---|
| Miktar | 20 adet |
| G.WT | 15.7kg |
| Kuzeybatı | 14.5kg |
| ölçüm | 45.7X32X39.5CM |
| ölçüm | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| KB | 10.3kg |
| GW | 11.3kg |
| adet | 40 adet |
| Zise | 5.8X15.2CM |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| adet | 20 adet |
| KB | 5.6kg |
| GW | 6kg |
| ölçüm | 36.5X29.5X30CM |
| Renk | SİYAH UV GRİ |
|---|---|
| adet | 24 adet |
| GW | 6.9kg |
| KB | 6.4kg |
| ölçüm | 37.5X29.5X39.5CM |
| ölçüm | 49x37.5x50CM |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 10.2X6X8.2CM |