| Hoeveelheid | 120PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 59.5X42.5X36CM |
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 52 x 48 x 40 cm |
|---|---|
| N.W. | 17 KGS |
| G.W. | 18 kg |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| giftbox | 99*77*193MM |
| Hoeveelheid | 24pcs |
|---|---|
| G.W. | 6.5kgs |
| N.W. | 6kgs |
| Meas | 34.5X25.5X38CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| giftdoos | 10.4x8.1x21.5cm |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 17 KGS |
| N.W. | 16Kgs |
| Meas | 57X42X36CM |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Qty | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16Kgs |
| G.W. | 17 KGS |
| Meas | 66.5x52.5x34.5cm |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Kleur | Rood Brons |
|---|---|
| giftdoos | 177x157x52mm |
| Meas | 37 x 33 x 28 cm |
| Hoeveelheid | 20PCS |
| G.W | 8.1 kg |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Qty | 20PCS |
| N.W | 5.6KGS |
| G.W | 6kgs |
| Meas | 36.5X29.5X30CM |
| Kleur | UVgrijs MET ZWARTE |
|---|---|
| Qty | 24pcs |
| G.W | 6.9kgs |
| N.W | 6.4kgs |
| Meas | 37.5X29.5X39.5CM |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| giftdoos | 88.7x53.7x168MM |
| Hoeveelheid | 36 stuks |
| Meas | 35X28X35.5CM |
| N.W | 8.4kgs |