| N.W | 11.2KGS |
|---|---|
| G.W | 12.9KGS |
| Meas | 48X31X48.5CM |
| Hoeveelheid | 20PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| N.W | 17KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 43.5X36X39.5CM |
| Hoeveelheid | 30pcs |
| giftdoos | 160X60X240MM |
| Meas | 43.5X32X37CM |
|---|---|
| N.W. | 10.5kg |
| G.W. | 11.7KG |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| Geschenkdoos | 83X50X175MM |
| Meas | 49 x 32 x 22 cm |
|---|---|
| N.W | 9 kg |
| G.W | 10kgs |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W. | 20,3 kg |
| giftbox | 22 x 20,9 x 5,3 cm |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| Qty | 24pcs |
|---|---|
| G.W | 16.5kgs |
| N.W | 6 KG |
| Meas | 34.5X25.5X38CM |
| giftdoos | 11.8X5.4X18CM |
| Kleur | Zilver/Goud |
|---|---|
| Qty | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| Meas | 37.5X19.5X30CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.W. | 21,8 kg |
| G.W. | 22,5 kg |
| geschenkdoos | 8.2X5.6X18.4CM |
| Meas | 38.5X35.2X43.4CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| giftbox | 16.5X5.5X18.4CM |
| N.W | 8.7kgs |
| G.W | 9.3kgs |
| Meas | 38X36.5X35CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| giftbox | 16.5X5.5X18.4CM |
| N.W | 8.7kgs |
| G.W | 9.3kgs |
| Meas | 38X36.5X35CM |