| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Afmeting van de verpakking ((mm) | 130*100*228 |
| stukken per buitendoos | 10 stuks |
| Buitenkarton (cm) | 54x24x28.50 |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| Meas | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| N.W. | 12.7 kg |
| G.W. | 13.5kgs |
| De hoeveelheid | 24pcs |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Meas | 52 x 48 x 40 cm |
|---|---|
| N.W. | 17 KGS |
| G.W. | 18 kg |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| giftbox | 99*77*193MM |
| Meas | 25x28x33,4 cm |
|---|---|
| N.W. | 18 kg |
| G.W. | 18.5kgs |
| De hoeveelheid | 12PCS |
| Geschenkdoos | 236X136X81MM |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kgs |
| G.W. | 12kgs |
| Qty | 40 stuks |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Het materiaal van het machinelichaam | ABS |
|---|---|
| Grootte | 63*41*61CM |
| N.W | 14.5kgs |
| G.W | 15.5kgs |
| Hoeveelheid | 48PCS |