| Renk | Siyah |
|---|---|
| Birim Paket boyutu ((mm) | 130*100*228 |
| Dış karton başına parçalar | 10 PCS |
| Dış karton boyutu (cm) | 54X24X28.50 |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Yetenek temini | Günlük 10000 Adet/Adet |
| Menşe yeri | ningbo |
| Marka adı | SPEED |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Yetenek temini | Günlük 10000 Adet/Adet |
| Menşe yeri | ningbo |
| Marka adı | SPEED |
| ölçüm | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| N.W. | 12.7KGS |
| GW | 13.5 KG |
| adet | 24 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Yetenek temini | Günlük 5000 Adet/Adet |
| Menşe yeri | ningbo |
| Marka adı | SPEED |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| adet | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| ölçüm | 52x48x40CM |
|---|---|
| N.W. | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 99*77*193MM |
| ölçüm | 25X28X33.4CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 18.5kg |
| adet | 12 adet |
| Hediye kutusu | 236X136X81MM |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| Makine gövde malzemesi | ABS |
|---|---|
| Boyut | 63*41*61CM |
| KB | 14.5kg |
| GW | 15.5kg |
| Miktar | 48 adet |