| Renk | Siyah |
|---|---|
| Miktar | 40 adet |
| G.WT | 16.2KGS |
| Kuzeybatı | 15 |
| ölçüm | 39X32.5X41.3CM |
| ölçüm | 49X32X22CM |
|---|---|
| KB | 9kg |
| GW | 10kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 48X38.5X35.6CM |
| Miktar | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7MM |
| ölçüm | 49X32X22CM |
|---|---|
| KB | 9kg |
| GW | 10kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| adet | 24 adet |
| KB | 10.8kg |
| GW | 11.2KG |
| ölçüm | 36.5X33.5X26CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |