| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| N.W. | 16.5kg |
| GW | 17.5Kg |
| ölçüm | 65.5X42X42CM |
| Hediye kutusu | 13.4X6.3X20.3CM |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| adet | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Giriş gerilimi | 5V~1A |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| KB | 16kg |
| GW | 18kg |
| Miktar | 40 adet |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Lityum pil | 600mah |
| Şarj Zamanı | 90 dakika |
| Çalışma zamanı | 120 dakika |
| Ürün boyutu | 169*44*41mm |
| KB | 14.15KGS |
|---|---|
| GW | 13.2KG |
| Hediye kutusu | 16.5x18.5x5.4cm |
| ölçüm | 59.5x36x39CM |
| Miktar | 40 adet |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Makine gövde malzemesi | Metal |
|---|---|
| Boyut | 42*31*34CM |
| KB | 17kg |
| GW | 18kg |
| Miktar | 40 adet |
| ölçüm | 74X54X43CM |
|---|---|
| N.W. | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 92x85x207MM |