| Quantity | 60pcs |
|---|---|
| N.W | 16.5KGS |
| G.W | 17.5KGS |
| MEAS | 65.5X42X42CM |
| Gift Box | 13.4X6.3X20.3CM |
| MEAS | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W | 13KGS |
| G.W | 15KGS |
| QTY | 20PCS |
| GIFT BOX | 18.6X22X6.2CM |
| QUANTITY | 120PCS |
|---|---|
| Gift Box | 101X100X34MM |
| MEAS | 59.5X42.5X36CM |
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| Input Voltage | 5V~1A |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| N.W | 16KGS |
| G.W | 18KGS |
| QUANTITY | 40PCS |
| Color | Black |
|---|---|
| Lithium Battery | 600mAh |
| Charging Time | 90 Minutes |
| Working Time | 120 Minutes |
| Product Size | 169*44*41mm |
| N.W | 14.15KGS |
|---|---|
| G.W | 13.2KGS |
| GIFTBOX | 16.5x18.5x5.4CM |
| MEAS | 59.5x36x39CM |
| QUANTITY | 40PCS |
| QUANTITY | 20PCS |
|---|---|
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| MEAS | 62x41x38.5M |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| QUANTITY | 20PCS |
|---|---|
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| MEAS | 62x41x38.5M |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Machine Body Material | Metal |
|---|---|
| SIZE | 42*31*34CM |
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18KGS |
| QUANTITY | 40PCS |
| MEAS | 74X54X43CM |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18KGS |
| QTY | 60PCS |
| GIFTBOX | 92x85x207MM |