| Ilość | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16,5 kg |
| G.W. | 17,5 KG |
| miara | 65.5X42X42CM |
| pudełko na prezent | 13.4X6.3X20.3CM |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| Napięcie wejściowe | 5 V ~ 1 A |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE Rohs |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Bateria litowa | 600 mAh |
| Czas ładowania | 90 minut |
| Czas pracy | 120 minut |
| Rozmiar produktu | 169*44*41 mm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14.15KGS |
|---|---|
| GW | 13,2 KG |
| Pudełko na prezent | 16.5x18.5x5.4CM |
| miara | 59.5x36x39CM |
| Ilość | 40szt |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Materiał korpusu maszyny | Metal |
|---|---|
| Wielkość | 42*31*34CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |
| miara | 74X54X43CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| G.W. | 18 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 92x85x207MM |