| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11,2 KG |
|---|---|
| GW | 12.9KGS |
| miara | 48X31X48,5CM |
| Ilość | 20szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
|---|---|
| GW | 18 kg |
| miara | 43.5X36X39.5CM |
| Ilość | 30szt |
| pudełko na prezent | 160X60X240MM |
| miara | 43.5X32X37CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,5 kg |
| G.W. | 11,7 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 83X50X175MM |
| miara | 49X32X22CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| GW | 10 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| G.W. | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 22*20,9*5,3 CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| ILOŚĆ | 24 szt |
|---|---|
| GW | 16,5 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6 KG |
| miara | 34.5X25.5X38CM |
| pudełko na prezent | 11.8X5.4X18CM |
| Kolor | Srebrne złoto |
|---|---|
| ILOŚĆ | 12szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6.6 |
| GW | 7.6 |
| miara | 37,5 x 19,5 x 30 cm |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 21.8KGS |
| G.W. | 22,5 kg |
| pudełko na prezent | 8.2X5.6X18.4CM |
| miara | 38.5X35.2X43.4CM |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Pudełko na prezent | 16,5 x 5,5 x 18,4 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 8,7 kg |
| GW | 9,3 kg |
| miara | 38X36.5X35CM |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Pudełko na prezent | 16,5 x 5,5 x 18,4 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 8,7 kg |
| GW | 9,3 kg |
| miara | 38X36.5X35CM |