| KB | 11.2KG |
|---|---|
| GW | 12.9KGS |
| ölçüm | 48X31X48.5CM |
| Miktar | 20 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| KB | 17kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 43.5X36X39.5CM |
| Miktar | 30 adet |
| Hediye kutusu | 160X60X240MM |
| ölçüm | 43.5X32X37CM |
|---|---|
| N.W. | 10.5kg |
| GW | 11.7kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 83X50X175MM |
| ölçüm | 49X32X22CM |
|---|---|
| KB | 9kg |
| GW | 10kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| N.W. | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 22*20.9*5.3 CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| adet | 24 adet |
|---|---|
| GW | 16.5kg |
| KB | 6 kg |
| ölçüm | 34.5X25.5X38CM |
| Hediye kutusu | 11.8X5.4X18CM |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| adet | 12 adet |
| KB | 6.6 |
| GW | 7.6 |
| ölçüm | 37.5X19.5X30CM |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| N.W. | 21.8KGS |
| GW | 22.5KGS |
| Hediye kutusu | 8.2X5.6X18.4CM |
| ölçüm | 38.5X35.2X43.4CM |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Hediye kutusu | 16.5X5.5X18.4CM |
| KB | 8.7kg |
| GW | 9.3kg |
| ölçüm | 38X36.5X35CM |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Hediye kutusu | 16.5X5.5X18.4CM |
| KB | 8.7kg |
| GW | 9.3kg |
| ölçüm | 38X36.5X35CM |