| N.W. | 23.3KGS |
|---|---|
| GW | 21kg |
| ölçüm | 45*40*38 CM |
| Miktar | 40 adet |
| Hediye kutusu | 195*80.5*69.1MM |
| ölçüm | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| N.W. | 12.6kg |
| GW | 13.5 KG |
| adet | 24 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Adı | Saç kesme makinesi |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir renk |
| KB | 14KG |
| GW | 16kg |
| Hediye kutusu | 14.8X17.8X5 |
| Renk | Siyah/Kırmızı |
|---|---|
| Hediye kutusu | 16.5X5.5X18.4CM |
| KB | 5kg |
| GW | 6kg |
| ölçüm | 38X36.5X35CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Giriş gerilimi | 5V~1A |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| KB | 16kg |
| GW | 18kg |
| Miktar | 40 adet |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 220*20.9*5.3CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 220*20.9*5.3CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| ölçüm | 49x37.5x50CM |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 6.4X8.9X10.3CM |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 48X38.5X35.6CM |
| Miktar | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7MM |