| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 23,3 kg |
|---|---|
| G.W. | 21 KG |
| miara | 45*40*38CM |
| Ilość | 40szt |
| pudełko na prezent | 195*80,5*69,1MM |
| miara | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12,6 kg |
| G.W. | 13,5 KG |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| nazwisko | Maszynka do strzyżenia włosów |
|---|---|
| Kolor | Dowolny kolor |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 16 kg |
| pudełko na prezent | 14.8X17.8X5 |
| Kolor | Czarny/czerwony |
|---|---|
| Pudełko na prezent | 16,5 x 5,5 x 18,4 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 5 kg |
| GW | 6 kg |
| miara | 38X36.5X35CM |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Napięcie wejściowe | 5 V ~ 1 A |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE Rohs |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 220*20,9*5,3CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 220*20,9*5,3CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| miara | 49x37,5x50CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 6,4 x 8,9 x 10,3 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 18 kg |
| miara | 48 x 38,5 x 35,6 cm |
| Ilość | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9,3 x 17,7 x 6,7 mm |