| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Rozmiar opakowania jednostkowego ((mm) | 130*100*228 |
| sztuk w kartonie zewnętrznym | 10 PCS |
| wielkość kartonu zewnętrznego (cm) | 54x24x28.50 |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| miara | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 120,7 kg |
| G.W. | 13,5 KG |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| miara | 52x48x40CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| G.W. | 18 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 99*77*193MM |
| miara | 25X28X33,4CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| ILOŚĆ | 12szt |
| pudełko na prezent | 236X136X81MM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Materiał korpusu maszyny | ABS |
|---|---|
| Wielkość | 63*41*61CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14,5 kg |
| GW | 15,5 kg |
| Ilość | 48 SZT |