| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16.5kgs |
| G.W. | 17.5KGS |
| Meas | 65.5X42X42CM |
| Geschenkdoos | 13.4X6.3X20.3CM |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Hoeveelheid | 120PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 59.5X42.5X36CM |
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Inputvoltage | 5V~1A |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Lithiumbatterie | 600mah |
| Laadtijd | 90 minuten |
| Werktijden | 120 Minuten |
| Productgrootte | 169*44*41mm |
| N.W | 14.15KGS |
|---|---|
| G.W | 13.2KGS |
| giftbox | 16.5x18.5x5.4cm |
| Meas | 59.5x36x39cm |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Het materiaal van het machinelichaam | Metalen |
|---|---|
| Grootte | 42*31*34cm |
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Meas | 74X54X43CM |
|---|---|
| N.W. | 17 KGS |
| G.W. | 18 kg |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| giftbox | 92x85x207MM |