| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40pcs |
| G.WT | 16.2kgs |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| Meas | 49 x 32 x 22 cm |
|---|---|
| N.W | 9 kg |
| G.W | 10kgs |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 48 x 38,5 x 35,6 cm |
| Hoeveelheid | 24pcs |
| giftdoos | 9.3X17.7X6.7MM |
| Meas | 49 x 32 x 22 cm |
|---|---|
| N.W | 9 kg |
| G.W | 10kgs |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kgs |
| G.W. | 12kgs |
| Qty | 40 stuks |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Kleur | Zilver/Goud |
|---|---|
| Qty | 24pcs |
| N.W | 10.8kgs |
| G.W | 11.2KGS |
| Meas | 36.5X33.5X26CM |
| Geschenkdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| De hoeveelheid | 80PCS |
| Geschenkdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| De hoeveelheid | 80PCS |
| Geschenkdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| De hoeveelheid | 80PCS |
| giftdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18kgs |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |