| miara | 56X53X36CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 50,5 x 43,5 x 41 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 17 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 50,5 x 43,5 x 41 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 17 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Wielkość | 63*41*61CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12 kg |
| GW | 13 kg |
| Ilość | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 80szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 50X36,5X35CM |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| N.G. | 22 kg |
| WG | 23.5KGS |
| miara | 43.5X36X47CM |
| Ilość | 40szt |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |