| Meas | 56X53X36CM |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Qty | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 50.5x43.5x41cm |
|---|---|
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 17KGS |
| Qty | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 50.5x43.5x41cm |
|---|---|
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 17KGS |
| Qty | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Grootte | 63*41*61CM |
|---|---|
| N.W | 12kgs |
| G.W | 13kgs |
| Hoeveelheid | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 80PCS |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 50 x 36,5 x 35 cm |
| Geschenkdoos | 17.8X8.4X5CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.G. | 22kgs |
| WG | 23,5 kg |
| Meas | 43.5X36X47CM |
| Hoeveelheid | 40 stuks |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38,5 cm |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |