| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 17 KGS |
| N.W. | 16Kgs |
| Meas | 58X42X42.5M |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |