| giftbox | 8.9X6.6*11.5cm |
|---|---|
| Meas | 46 x 34,5 x 47,5 cm |
| G.W | 18.5kgs |
| N.W | 100 g |
| Qty | 100pcs |
| giftbox | 13.4X6.3X20.3CM |
|---|---|
| Meas | 65.5X42X42CM |
| G.W | 17.5KGS |
| N.W | 16.5kgs |
| Qty | 60pcs |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Het materiaal van het machinelichaam | ABS |
| Machinegrootte | 12.5*6.2*4.2cm |
| Netto gewicht van machine | 215g |
| Waterdicht | IPX6 |
| Meas | 54.5x42x32cm |
|---|---|
| N.W. | 19KGS |
| G.W. | 21,5 kg |
| De hoeveelheid | 40 stuks |
| geschenkdoos | 10.4x8.1x21.5cm |
| giftdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18kgs |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |
| N.W | 45kgs |
|---|---|
| G.W | 43 kg |
| Meas | 45*40*38cm |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| giftdoos | 195*80,5*69,1 mm |
| Het materiaal van het machinelichaam | Metalen |
|---|---|
| Grootte | 37.5*30*38cm |
| N.W | 15.6 kg |
| G.W | 16.6kgs |
| Hoeveelheid | 24pcs |
| Het materiaal van het machinelichaam | Metalen |
|---|---|
| Grootte | 42*31*34cm |
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Kleur | Blauw/Roze/Groen |
|---|---|
| Qty | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| Meas | 37.5X19.5X30CM |
| Meas | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 5.8x15.2cm |