| Hediye kutusu | 8.9X6.6*11.5CM |
|---|---|
| ölçüm | 46x34.5x47.5cm |
| GW | 18.5kg |
| KB | 100 gram |
| adet | 100 adet |
| Hediye kutusu | 13.4X6.3X20.3CM |
|---|---|
| ölçüm | 65.5X42X42CM |
| GW | 17.5Kg |
| KB | 16.5kg |
| adet | 60 adet |
| Renk | Yeşil |
|---|---|
| Makine gövde malzemesi | ABS |
| Makine Boyutu | 12,5*6,2*4,2 cm |
| makinenin net ağırlığı | 215g |
| Su geçirmez | IPX6 |
| ölçüm | 54.5x42x32cm |
|---|---|
| N.W. | 19kg |
| GW | 21.5KG |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 10.4x8.1x21.5CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| KB | 45kg |
|---|---|
| GW | 43KG |
| ölçüm | 45*40*38 CM |
| Miktar | 40 adet |
| Hediye kutusu | 195*80.5*69.1MM |
| Makine gövde malzemesi | Metal |
|---|---|
| Boyut | 37.5*30*38CM |
| KB | 15.6KGS |
| GW | 16.6kg |
| Miktar | 24 adet |
| Makine gövde malzemesi | Metal |
|---|---|
| Boyut | 42*31*34CM |
| KB | 17kg |
| GW | 18kg |
| Miktar | 40 adet |
| Renk | Mavi/Pembe/Yeşil |
|---|---|
| adet | 12 adet |
| KB | 6.6 |
| GW | 7.6 |
| ölçüm | 37.5X19.5X30CM |
| ölçüm | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| KB | 10.3kg |
| GW | 11.3kg |
| adet | 40 adet |
| Zise | 5.8X15.2CM |