| ölçüm | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| KB | 10.3kg |
| GW | 11.3kg |
| adet | 40 adet |
| Zise | 16.7x7cm |
| ölçüm | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 19.5X8.05X6.91CM |
| ölçüm | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 19.5X8.05X6.91CM |
| Renk | Siyah/Gümüş |
|---|---|
| Miktar | 40 adet |
| KB | 14.5kg |
| GW | 15.7kg |
| ölçüm | 45.7X32X39.5CM |
| Renk | Yeşil |
|---|---|
| Makine gövde malzemesi | ABS |
| Makine boyutu | 12,5*6,2*4,2 cm |
| makinenin net ağırlığı | 215g |
| Su geçirmez | IPX6 |
| Renk | Altın |
|---|---|
| adet | 20 adet |
| KB | 5.4kg |
| GW | 5.7kg |
| ölçüm | 36.5X28.5X30CM |
| Renk | Mavi pembe |
|---|---|
| Hediye kutusu | 107X64X210MM |
| ölçüm | 43.5X34.5X56CM |
| KB | 19.4KGS |
| GW | 20.3Kg |
| Renk | Koyu mavi |
|---|---|
| adet | 20 adet |
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| Renk | Mavi ve Gri |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 16kg |
| Hediye kutusu | 15.2X19.6X5.2CM |
| ölçüm | 54.5X40.3X32.5CM |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| KB | 17.5Kg |
| GW | 19kg |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |