| ölçüm | 48.5x42x27CM |
|---|---|
| N.W. | 10kg |
| GW | 11GS |
| adet | 40 adet |
| Zise | 37x29x157mm |
| ölçüm | 52x48x40CM |
|---|---|
| N.W. | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 99X77X193MM |
| ölçüm | 74X54X43CM |
|---|---|
| N.W. | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 92x85x207MM |
| Boyut | 59.5X42.5X36CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| Miktar | 120 adet |
| Hediye kutusu | 112X44X111MM |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| KB | 9.8kg |
| GW | 10.8kg |
| ölçüm | 34.5X23.5X39.5CM |
| Hediye kutusu | 16.5X11X3.8CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 162X66X199MM |
|---|---|
| ölçüm | 68.5X41X34.5 CM |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 40 adet |
| Miktar | 50 parça |
|---|---|
| KB | 11kg |
| GW | 12kg |
| Hediye kutusu | 105X45X178MM |
| ölçüm | 55X25X37.5CM |