| Miktar | 48 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 49.5X26.5X17.5CM |
| GW | 34KGS |
| N.W. | 33KGS |
| Miktar | 48 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 49.5X26.5X17.5CM |
| GW | 34KGS |
| N.W. | 33KGS |
| Hediye kutusu | 20X17.7X7.5CM |
|---|---|
| ölçüm | 46.5X41X36.5CM |
| N.W. | 12.7KGS |
| GW | 13.5 KG |
| adet | 24 adet |
| adet | 30 adet |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Teslim süresi | 45 gün |
| Yetenek temini | Günlük 5000 Adet/Adet |
| Menşe yeri | ningbo |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 220*20.9*5.3CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 22*20.9*5.3 CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| KB | 32.6KGS |
|---|---|
| GW | 33.6KGS |
| Hediye kutusu | 227*108*92.5MM |
| ölçüm | 47*45*48.5CM |
| Miktar | 40 adet |
| KB | 32.6KGS |
|---|---|
| GW | 33.6KGS |
| Hediye kutusu | 227*108*92.5MM |
| ölçüm | 47*45*48.5CM |
| Miktar | 40 adet |
| ölçüm | 50X36.5X35 |
|---|---|
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 60 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| adet | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |