| ölçüm | 49x37.5x50CM |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 10.2X6X8.2CM |
| ölçüm | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 5.8X8X10.4CM |
| Boyut | 63x41x61cm |
|---|---|
| KB | 22.1KGS |
| GW | 23.1KGS |
| Miktar | 48 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| adet | 20 adet |
|---|---|
| GW | 9.5kg |
| KB | 10 KG |
| ölçüm | 34.5X21X42CM |
| Hediye kutusu | 9.6X20X606CM |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| adet | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |