| miara | 49x37,5x50CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 10.2X6X8.2CM |
| miara | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 5,8 x 8 x 10,4 cm |
| Wielkość | 63x41x61cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 22.1 kgS |
| GW | 23.1 kgS |
| Ilość | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| ILOŚĆ | 20szt |
|---|---|
| GW | 9,5 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10 KG |
| miara | 34.5X21X42CM |
| pudełko na prezent | 9,6 x 20 x 606 cm |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |