| miara | 48,5 x 42 x 27 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10 kg |
| G.W. | 11GS |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 37x29x157 mm |
| miara | 52x48x40CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| G.W. | 18 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 99X77X193MM |
| miara | 74X54X43CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| G.W. | 18 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 92x85x207MM |
| Wielkość | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| Ilość | 120szt |
| pudełko na prezent | 112X44X111MM |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9,8 kg |
| GW | 10,8 kg |
| miara | 34.5X23.5X39.5CM |
| pudełko na prezent | 16.5X11X3.8CM |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 162X66X199MM |
|---|---|
| miara | 68.5X41X34.5 CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Ilość | 50szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| GW | 12 kg |
| pudełko na prezent | 105X45X178MM |
| miara | 55X25X37.5CM |