| miara | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,3 kg |
| GW | 11,3 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 16.7x7CM |
| miara | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 19.5X8.05X6.91CM |
| miara | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 19.5X8.05X6.91CM |
| Kolor | Czarny/Srebrny |
|---|---|
| Ilość | 40szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14,5 kg |
| GW | 15,7 kg |
| miara | 45,7 x 32 x 39,5 cm |
| Kolor | Zielona |
|---|---|
| Materiał korpusu maszyny | ABS |
| Rozmiar maszyny | 12,5*6,2*4,2 cm |
| Masa netto maszyny | 215g |
| Wodoodporny | IPX6 |
| Kolor | Złoto |
|---|---|
| ILOŚĆ | 20szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 5,4 kg |
| GW | 5,7 kg |
| miara | 36.5X28.5X30CM |
| Kolor | Niebieski/Różowy |
|---|---|
| pudełko na prezent | 107X64X210MM |
| miara | 43.5X34.5X56CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19.4KGS |
| GW | 20,3 kg |
| Kolor | Głęboki błękit |
|---|---|
| ILOŚĆ | 20szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| Kolor | niebieski i szary |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 16 kg |
| pudełko na prezent | 15.2X19.6X5.2CM |
| miara | 54,5 x 40,3 x 32,5 cm |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17,5 KG |
| GW | 19 kg |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |