| Meas | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 16.7x7cm |
| Meas | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftdoos | 19.5X8.05X6.91cm |
| Meas | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftdoos | 19.5X8.05X6.91cm |
| Kleur | ZWART/ZILVER |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40pcs |
| N.W | 14.5kgs |
| G.W | 15.7kgs |
| Meas | 45.7X32X39.5CM |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Het materiaal van het machinelichaam | ABS |
| Maatwerkgrootte | 12.5*6.2*4.2cm |
| Netto gewicht van machine | 215g |
| Waterdicht | IPX6 |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Qty | 20PCS |
| N.W | 5.4kgs |
| G.W | 5,7 kg |
| Meas | 36.5X28.5X30CM |
| Kleur | Blauw/Roze |
|---|---|
| giftdoos | 107X64X210MM |
| Meas | 43.5X34.5X56CM |
| N.W | 19.4KGS |
| G.W | 20,3 kg |
| Kleur | Diep Blauw |
|---|---|
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Kleur | Blauw en grijs |
|---|---|
| N.W | 14kgs |
| G.W | 16Kgs |
| giftdoos | 15.2X19.6X5.2CM |
| Meas | 54.5X40.3X32.5CM |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| N.W | 17.5KGS |
| G.W | 19KGS |
| giftdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |