| giftdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50 x 36,5 x 35 cm |
| N.W | 18 kg |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40pcs |
| G.WT | 16.2kgs |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| Meas | 49 x 42,5 x 39,5 cm |
|---|---|
| N.W | 15.5kgs |
| G.W | 16.5kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftdoos | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Kleur | Om het even welke Kleur |
|---|---|
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Haven | Ningbo |
| Grenskam | 3, 6, 9.12mm |
| Inlaatspanning | 5V~1A |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| giftbox | 23.1X23.1X5.7CM |
| N.W | 11.2KGS |
| W.E | 12.9KGS |
| Meas | 48X31X48.5CM |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Hoeveelheid | 24pcs |
| giftdoos | 257X163X76MM |
| Meas | 49X35X54CM |
| N.W | 12,75 kg |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Geschenkdoos | 15.8X24X8CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Geschenkdoos | 15.8X24X8CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Meas | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 5.8x15.2cm |