| Hoeveelheid | 48PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 kg |
| N.W. | 33 KGS |
| Hoeveelheid | 48PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 kg |
| N.W. | 33 KGS |
| Geschenkdoos | 20X17.7X7.5cm |
|---|---|
| Meas | 46.5X41X36.5CM |
| N.W. | 12.7 kg |
| G.W. | 13.5kgs |
| De hoeveelheid | 24pcs |
| Qty | 30pcs |
|---|---|
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 20,3 kg |
| giftbox | 220 x 20,9 x 5,3 cm |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 20,3 kg |
| giftbox | 22 x 20,9 x 5,3 cm |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| N.W | 32.6 kg |
|---|---|
| G.W | 33.6 kg |
| giftbox | 227*108*92,5 mm |
| Meas | 47*45*48,5 cm |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| N.W | 32.6 kg |
|---|---|
| G.W | 33.6 kg |
| giftbox | 227*108*92,5 mm |
| Meas | 47*45*48,5 cm |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Meas | 50X36.5X35 |
|---|---|
| N.W | 18kgs |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 60pcs |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |