| Ilość | 48 SZT |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 KGS |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 33KGS |
| Ilość | 48 SZT |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 KGS |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 33KGS |
| pudełko na prezent | 20X17.7X7.5CM |
|---|---|
| miara | 46,5 x 41 x 36,5 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 120,7 kg |
| G.W. | 13,5 KG |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| ILOŚĆ | 30szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 220*20,9*5,3CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 22*20,9*5,3 CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 32,6 kg |
|---|---|
| GW | 33.6KGS |
| Pudełko na prezent | 227*108*92,5 mm |
| miara | 47*45*48,5 CM |
| Ilość | 40szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 32,6 kg |
|---|---|
| GW | 33.6KGS |
| Pudełko na prezent | 227*108*92,5 mm |
| miara | 47*45*48,5 CM |
| Ilość | 40szt |
| miara | 50X36.5X35 |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |