| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36,5X35CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Ilość | 40szt |
| G.WT | 16,2 KGS |
| N.WT | 15 |
| miara | 39X32,5X41,3 CM |
| miara | 49x42,5x39,5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15,5 kg |
| GW | 16,5 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 134X46X185MM |
| Kolor | Dowolny kolor |
|---|---|
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Port | ningbo |
| Ogranicz grzebień | 3, 6, 9,12 mm |
| Napięcie wejściowe | 5 V ~ 1 A |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Pudełko na prezent | 23.1X23.1X5.7CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11,2 KG |
| W.E. | 12.9KGS |
| miara | 48X31X48,5CM |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Ilość | 24 szt |
| pudełko na prezent | 257X163X76MM |
| miara | 49X35X54CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12,75 kg |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| pudełko na prezent | 15,8 x 24 x 8 cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| pudełko na prezent | 15,8 x 24 x 8 cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,3 kg |
| GW | 11,3 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 5.8X15.2CM |