| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35CM |
| KB | 18 kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Yetenek temini | Günlük 10000 Adet/Adet |
| Menşe yeri | ningbo |
| Marka adı | SPEED |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Miktar | 40 adet |
| G.WT | 16.2KGS |
| Kuzeybatı | 15 |
| ölçüm | 39X32.5X41.3CM |
| ölçüm | 49x42.5x39.5cm |
|---|---|
| KB | 15.5kg |
| GW | 16.5kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 134X46X185MM |
| Renk | Herhangi bir renk |
|---|---|
| Yetenek temini | Günlük 5000 Adet/Adet |
| Liman | ningbo |
| Sınır tarağı | 3, 6, 9,12 mm |
| Giriş Voltajı | 5V~1A |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Hediye kutusu | 23.1X23.1X5.7CM |
| KB | 11.2KG |
| W.E. | 12.9KGS |
| ölçüm | 48X31X48.5CM |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Miktar | 24 adet |
| Hediye kutusu | 257X163X76MM |
| ölçüm | 49X35X54CM |
| KB | 12.75KGS |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Hediye kutusu | 15.8X24X8CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Hediye kutusu | 15.8X24X8CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| KB | 10.3kg |
| GW | 11.3kg |
| adet | 40 adet |
| Zise | 5.8X15.2CM |