| Renk | Siyah |
|---|---|
| KB | 17.5Kg |
| ÇG | 19kg |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
| Renk | Renkli |
|---|---|
| KB | 13kg |
| GW | 14KG |
| Hediye kutusu | 11.5X8.4X13.6CM |
| ölçüm | 52X46X32CM |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| Lityum pil | 800mAh |
| Su geçirmez | IPX5 |
| Güç | 7000rpm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Hediye kutusu | 13.3X4.4X18 |
|---|---|
| ölçüm | 38.5X29.5X28CM |
| Miktar | 20 adet |
| KB | 5.8kg |
| GW | 6.4kg |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| ölçüm | 69.5X41.5X52CM |
| Miktar | 60 adet |
| KB | 14.5kg |
|---|---|
| GW | 15.3KGS |
| Miktar | 50 parça |
| ölçüm | 50X35X40CM |
| Hediye kutusu | 91X62X181MM |
| adet | 60 adet |
|---|---|
| GW | 13.3kg |
| N.W. | 12.3kg |
| ölçüm | 43.5X33X44CM |
| Hediye kutusu | 14X4.1X15.2CM |
| ölçüm | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 10.4x8.1x21.5CM |
| ölçüm | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 10.4x8.1x21.5CM |
| Hediye kutusu | 8.3X6X16.5CM |
|---|---|
| ölçüm | 53X31.5X35CM |
| GW | 11kg |
| KB | 10.2kg |
| adet | 60 adet |