| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| N.W | 17.5KGS |
| W.G | 19KGS |
| κιβώτιο δώρων | 9,3Χ17,7Χ6,7εκ |
| Meas | 42Χ36,5Χ40,5 εκ |
| Χρώμα | Ζωηρόχρωμος |
|---|---|
| N.W | 13kgs |
| G.W | 14kgs |
| κιβώτιο δώρων | 11,5Χ8,4Χ13,6 εκ |
| Meas | 52Χ46Χ32εκ |
| Χρώμα | Ασήμι/χρυσός |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 800 mAh |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Δύναμη | 7000RPM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| giftbox | 13,3Χ4,4Χ18 |
|---|---|
| Meas | 38,5Χ29,5Χ28εκ |
| Ποσότητα | 20PCS |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4kgs |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Meas | 69.5X41.5X52CM |
| Ποσότητα | 60pcs |
| N.W | 14.5kgs |
|---|---|
| G.W | 15.3KGS |
| Ποσότητα | 50pcs |
| Meas | 50X35X40CM |
| giftbox | 91Χ62Χ181ΧΜ |
| Ποσότητα ΕΠΕ | 60pcs |
|---|---|
| G.W. | 13.3kgs |
| N.W | 12,3 κιλά |
| Meas | 43.5X33X44CM |
| giftbox | 14X4.1X15.2CM |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| giftbox | 8.3X6X16.5CM |
|---|---|
| Meas | 53X31.5X35CM |
| G.W | 11kgs |
| N.W | 10.2kgs |
| Qty | 60pcs |