| giftbox | 8.9X6.6*11.5CM |
|---|---|
| Meas | 46X34.5X47.5CM |
| G.W | 18.5kgs |
| N.W | 100g |
| Qty | 100pcs |
| giftbox | 13.4X6.3X20.3CM |
|---|---|
| Meas | 65.5X42X42CM |
| G.W | 17.5KGS |
| N.W | 16.5kgs |
| Qty | 60pcs |
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Υλικό σωμάτων μηχανών | ABS |
| Μέγεθος μηχανών | 12.5*6.2*4.2cm |
| Καθαρό βάρος της μηχανής | 215g |
| Αδιάβροχο | IPX6 |
| ΔΕΣ | 54.5x42x32CM |
|---|---|
| Ν.Δ. | 19KGS |
| G.W. | 21,5 κιλά |
| Ποσότητα ΕΠΕ | 40PCS |
| Κουτί δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| κιβώτιο δώρων | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18kgs |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |
| N.W | 45kgs |
|---|---|
| G.W | 43KGS |
| Meas | 45*40*38CM |
| Ποσότητα | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 195*80,5*69,1MM |
| Υλικό σωμάτων μηχανών | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | 37.5*30*38CM |
| N.W | 15.6KGS |
| G.W | 16.6kgs |
| Ποσότητα | 24pcs |
| Υλικό σωμάτων μηχανών | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | 42*31*34CM |
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Ποσότητα | 40pcs |
| Χρώμα | Μπλε/ροζ/πράσινος |
|---|---|
| Qty | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| Meas | 37.5X19.5X30CM |
| Meas | 39.7x35.5x50.3CM |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 5.8X15.2CM |