| Meas | 39.7x35.5x50.3CM |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 16.7x7CM |
| Meas | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 60pcs |
| κιβώτιο δώρων | 19.5X8.05X6.91CM |
| Meas | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 60pcs |
| κιβώτιο δώρων | 19.5X8.05X6.91CM |
| Χρώμα | Μαύρο/Ασημένιο |
|---|---|
| Ποσότητα | 40pcs |
| N.W | 14.5kgs |
| G.W | 15.7kgs |
| Meas | 45,7Χ32Χ39,5εκ |
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Υλικό σωμάτων μηχανών | ABS |
| Μέγεθος μηχανής | 12.5*6.2*4.2cm |
| Καθαρό βάρος της μηχανής | 215g |
| Αδιάβροχο | IPX6 |
| Χρώμα | Χρυσό |
|---|---|
| Qty | 20PCS |
| N.W | 5.4kgs |
| G.W | 5,7 κιλά |
| Meas | 36.5X28.5X30CM |
| Χρώμα | Μπλε/Ροζ |
|---|---|
| κιβώτιο δώρων | 107X64X210MM |
| Meas | 43.5X34.5X56CM |
| N.W | 19.4KGS |
| G.W | 20,3 κιλά |
| Χρώμα | Βαθιά μπλε |
|---|---|
| Ποσότητα ΕΠΕ | 20PCS |
| Ν.Δ. | 13 κιλά |
| G.W. | 15kgs |
| Κουτί δώρων | 18.6X22X6.2CM |
| Χρώμα | Μπλε και γκρι |
|---|---|
| N.W | 14kgs |
| G.W | 16Kgs |
| κιβώτιο δώρων | 15.2X19.6X5.2CM |
| Meas | 54.5X40.3X32.5CM |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| N.W | 17.5KGS |
| G.W | 19KGS |
| κιβώτιο δώρων | 9,3Χ17,7Χ6,7εκ |
| Meas | 42Χ36,5Χ40,5 εκ |