| Color | Black |
|---|---|
| N.W | 17.5KGS |
| W.G | 19KGS |
| GIFT BOX | 9.3X17.7X6.7CM |
| MEAS | 42X36.5X40.5CM |
| Color | Colorful |
|---|---|
| N.W | 13KGS |
| G.W | 14KGS |
| GIFT BOX | 11.5X8.4X13.6CM |
| MEAS | 52X46X32CM |
| Color | Silver/Gold |
|---|---|
| Lithium Battery | 800mAh |
| Waterproof | IPX5 |
| Power | 7000RPM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| GIFTBOX | 13.3X4.4X18 |
|---|---|
| MEAS | 38.5X29.5X28CM |
| QUANTITY | 20PCS |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4KGS |
| Color | Black |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| MEAS | 69.5X41.5X52CM |
| QUANTITY | 60PCS |
| N.W | 14.5KGS |
|---|---|
| G.W | 15.3KGS |
| QUANTITY | 50PCS |
| MEAS | 50X35X40CM |
| GIFTBOX | 91X62X181MM |
| QTY | 60PCS |
|---|---|
| G.W | 13.3KGS |
| N.W | 12.3KGS |
| MEAS | 43.5X33X44CM |
| GIFTBOX | 14X4.1X15.2CM |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |
| GIFTBOX | 8.3X6X16.5CM |
|---|---|
| MEAS | 53X31.5X35CM |
| G.W | 11KGS |
| N.W | 10.2KGS |
| QTY | 60PCS |