| GIFT BOX | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| MEAS | 50X36.5X35CM |
| N.W | 18KG |
| G.W | 19KGS |
| QTY | 80PCS |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 45Days |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Day |
| Place of Origin | NingBo |
| Brand Name | SPEED |
| Color | Black |
|---|---|
| QUANTITY | 40PCS |
| G.WT | 16.2KGS |
| N.WT | 15 |
| MEAS | 39X32.5X41.3CM |
| MEAS | 49X42.5X39.5cm |
|---|---|
| N.W | 15.5KGS |
| G.W | 16.5KGS |
| QTY | 60PCS |
| GIFT BOX | 134X46X185MM |
| Color | ANY COLOR |
|---|---|
| Supply Ability | 5000 Piece/Pieces Per Day |
| Port | Ningbo |
| Limit Comb | 3, 6, 9.12mm |
| Input Voltage | 5V~1A |
| Color | Silver |
|---|---|
| GIFTBOX | 23.1X23.1X5.7CM |
| N.W | 11.2KGS |
| W.E | 12.9KGS |
| MEAS | 48X31X48.5CM |
| Color | Silver |
|---|---|
| QUANTITY | 24PCS |
| Gift Box | 257X163X76MM |
| MEAS | 49X35X54CM |
| N.W | 12.75KGS |
| QUANTITY | 20PCS |
|---|---|
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| GIFT BOX | 15.8X24X8CM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| QUANTITY | 20PCS |
|---|---|
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| GIFT BOX | 15.8X24X8CM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| MEAS | 39.7x35.5x50.3CM |
|---|---|
| N.W | 10.3KGS |
| G.W | 11.3KGS |
| QTY | 40PCS |
| ZISE | 5.8X15.2CM |