| ölçüm | 56X53X36CM |
|---|---|
| KB | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 48 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 50.5x43.5x41CM |
|---|---|
| KB | 16kg |
| GW | 17kg |
| adet | 48 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 50.5x43.5x41CM |
|---|---|
| KB | 16kg |
| GW | 17kg |
| adet | 48 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Boyut | 63*41*61CM |
|---|---|
| KB | 12kg |
| GW | 13kg |
| Miktar | 48 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 80 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 50X36.5X35CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| N.G. | 22kg |
| ÇG | 23.5KGS |
| ölçüm | 43.5X36X47CM |
| Miktar | 40 adet |
| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 62x41x38.5cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |