| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| GW | 17kg |
| N.W. | 16kg |
| ölçüm | 58X42X42,5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |