| pudełko na prezent | 22x16.5x8CM |
|---|---|
| miara | 51x43x46cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| G.W. | 18 kg |
| miara | 50X36,5X35CM |
| Ilość | 80szt |
| pudełko na prezent | 178x84x50MM |
| Kolor | Niebieski/czarny/szary/srebrny |
|---|---|
| Ilość | 20szt |
| G.WT | 15,7 kg |
| N.WT | 14,5 kg |
| miara | 45,7 x 32 x 39,5 cm |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Ilość | 20szt |
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 45.5X31.2X29.5CM |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| GW | 17 kg |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| GW | 17 kg |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
| Bateria litowa | 2000 mah |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| miara | 49X32X22CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| GW | 10 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 49x37,5x50CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 10.2X6X8.2CM |
| miara | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 9.5x5x5CM |