| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Bateria litowa | 600 mAh |
| Czas pracy | 60 minut |
| Wodoodporny | IPX5 |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Bateria litowa | 1400 mAh |
| Napięcie wejściowe | 5 V ~ 1 A |
| Czas ładowania | 2 godziny szybkiego ładowania |
| Wodoodporny | IPX5 |
| Kolor | Niebieski/Czarny/Złoty/Srebrny |
|---|---|
| G.WT | 16.2 |
| N.WT | 15 |
| miara | 39X32,5X41,3 CM |
| Ilość | 40szt |
| miara | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 10,4 x 8,1 x 21,5 cm |
| Bateria litowa | 2200 mAh |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| ILOŚĆ | 24 szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12,3 kg |
| GW | 13,3 kg |
| miara | 52.5X47.5X38CM |
| pudełko na prezent | 180X82X224 |
| Pudełko na prezent | 13.3X4.4X18 |
|---|---|
| miara | 38.5X29.5X28CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 5,8 kg |
| GW | 6,4 kg |
| Ilość | 24 szt |
| miara | 50x34,5x33,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13,7 kg |
| GW | 14,4 kg |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| pudełko na prezent | 16x8,2x16cm |