| Color | Black |
|---|---|
| Lithium Battery | 600mAh |
| Working Time | 60 Minutes |
| Waterproof | IPX5 |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| QTY | 60PCS |
|---|---|
| N.W | 16KGS |
| G.W | 17KGS |
| MEAS | 66.5X52.5X34.5CM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| QTY | 60PCS |
|---|---|
| N.W | 16KGS |
| G.W | 17KGS |
| MEAS | 66.5X52.5X34.5CM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Color | Black |
|---|---|
| Lithium Battery | 1400mAh |
| Input Voltage | 5V~1A |
| Charging Time | 2 Hours Fast Charge |
| Waterproof | IPX5 |
| Color | Blue/ Black/Gold/Silver |
|---|---|
| G.WT | 16.2 |
| N.WT | 15 |
| MEAS | 39X32.5X41.3CM |
| QUANTITY | 40PCS |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |
| Lithium Battery | 2200mAh |
|---|---|
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Delivery Time | 45Days |
| Supply Ability | 5000 Piece/Pieces per Day |
| Place of Origin | NingBo |
| QUANGTITY | 24PCS |
|---|---|
| N.W | 12.3KGS |
| G.W | 13.3KGS |
| MEAS | 52.5X47.5X38CM |
| GIFT BOX | 180X82X224 |
| GIFTBOX | 13.3X4.4X18 |
|---|---|
| MEAS | 38.5X29.5X28CM |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4KGS |
| QUANTITY | 24PCS |
| MEAS | 50x34.5x33.5CM |
|---|---|
| N.W | 13.7KGS |
| G.W | 14.4KGS |
| QTY | 24PCS |
| GIFT BOX | 16x8.2x16CM |