| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 600mah |
| Χρόνος απασχόλησης | 60 λεπτά |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| Ποσότητα ΕΠΕ | 60PCS |
|---|---|
| Ν.Δ. | 16Kgs |
| G.W. | 17 κιλά |
| ΔΕΣ | 66.5X52.5X34.5CM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| Αριθμός | 60PCS |
|---|---|
| Ν.Δ. | 16Kgs |
| G.W. | 17 κιλά |
| ΔΕΣ | 66.5X52.5X34.5CM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευή με φουσκάλες+κουτί δώρου+καρτόνι |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 1400mAh |
| Τεχνολογία | 5V~1A |
| Χρόνος φόρτισης | γρήγορη δαπάνη 2 ωρών |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Χρώμα | Μπλε/Μαύρο/Χρυσό/Ασημένιο |
|---|---|
| G.WT | 16.2 |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| Ποσότητα | 40pcs |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| Η μπαταρία λιθίου | 2200mah |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| Χρόνος παράδοσης | 45days |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 κομμάτι/κομμάτια ανά ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Νίνγκμπο |
| QUANGTITY | 24pcs |
|---|---|
| N.W | 12,3 κιλά |
| G.W | 13.3kgs |
| Meas | 52.5X47.5X38CM |
| κιβώτιο δώρων | 180X82X224 |
| giftbox | 13,3Χ4,4Χ18 |
|---|---|
| Meas | 38,5Χ29,5Χ28εκ |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4kgs |
| Ποσότητα | 24pcs |
| Meas | 50x34.5x33.5CM |
|---|---|
| N.W | 13,7 κιλά |
| G.W | 14,4 κιλά |
| Qty | 24pcs |
| κιβώτιο δώρων | 16x8,2x16CM |