| Hediye kutusu | 22x16.5x8CM |
|---|---|
| ölçüm | 51x43x46cm |
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 30 adet |
| N.W. | 19kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 50X36.5X35CM |
| Miktar | 80 adet |
| Hediye kutusu | 178x84x50MM |
| Renk | Mavi/ Siyah/ Gri/ Gümüş |
|---|---|
| Miktar | 20 adet |
| G.WT | 15.7kg |
| Kuzeybatı | 14.5kg |
| ölçüm | 45.7X32X39.5CM |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| miktar | 20 adet |
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 45.5X31.2X29.5CM |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| KB | 15kg |
| GW | 17kg |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| KB | 15kg |
| GW | 17kg |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
| Lityum pil | 2000 mAh |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| ölçüm | 49X32X22CM |
|---|---|
| KB | 9kg |
| GW | 10kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 49x37.5x50CM |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 10.2X6X8.2CM |
| ölçüm | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 9.5x5x5CM |